Nasza flota Omega Transport

Omega Transport to firma TSL z tradycjami, w której stawiamy na sprawdzone procedury transportu i spedycji, opracowywane od 1993 roku. Dla naszych klientów realizujemy transport towarów każdego rodzaju, na terenie Polski i na całym świecie. Nasze tabory przemierzają każdego dnia trasę równą dwukrotności obwodu ziemi — wiemy, jak bezpiecznie przewozić prawie każdy załadunek. Zobacz, co możemy zrobić dla Twojej firmy.

Opis floty Omega Transport

Nasza flota pojazdów to najnowsze modele aut o różnej nośności. Samochody dostosowane są do przewozu praktycznie każdego rodzaju towarów, na każdą odległość. Wszystkie nasze pojazdy spełniają normę EURO 6. Część naszych aut napędzana jest gazem, dzięki czemu dbamy o środowisko.

Dysponujemy ponad 190 modelami pojazdów. Do dyspozycji klientów mamy także ponad 250 naczep typu MEGA, a w tym naczepy nawet z windami:

  • oferujemy ciągniki siodłowe, idealne do przewozu towarów drobnicowych;
  • samochody„solówki” z windą, do transportu palet;
  • mniejsze samochody ciężarowe do 3,5 t ładowności;
  • naczepy typu MEGA z systemem VARIOS;
  • naczepy MEGA z windą;
  • naczepy chłodnicze do przewozu towarów wrażliwych termicznie;
  • naczepy typu „double decker”;
  • naczepy Open-box;
  • naczepy podkontenerowe.

Jakie usługi transportowe świadczymy dla naszych klientów

Od przeszło 30 lat przecieramy szlaki transportowe na całym świecie. Mamy nawiązane kontrakty i reagujemy na zmieniającą się sytuację gospodarczą na świecie. Dzięki temu przewozimy dla naszych klientów załadunek na terenie Polski, Unii Europejskiej, a także pomiędzy kontynentam.. 

Oferujemy:

Bez względu na to, co potrzebujesz przetransportować, nasi pracownicy doradzą najlepszy środek transportu dla Twojego towaru, z kosztami zoptymalizowanymi pod Twój budżet. Wystarczy, że do nas zadzwonisz, a chętnie Ci doradzimy.

Wartości firmy transportowej Omega Transport

Najważniejsze dla nas jest zaufanie klientów. Dbamy o to, by Twój towar dojechał na miejsce bez uszkodzeń i był zawsze na czas.

Monitoring załadunku i systemy TMS

Nasze pojazdy wyposażone są w elektronikę i system TMS. Możesz zintegrować swój system z naszym. Pracujemy na oprogramowaniu:  Interlan, Transics, Webfleet. Wiemy, gdzie jest Twój towar na każdym odcinku trasy, dzięki czemu jest po prostu bezpieczny. A jeśli i Ty chcesz mieć kontrolę nad załadunkiem, udostępnimy Ci te informacje. Możesz śledzić trasę swoich produktów i mieć 100% pewności, kiedy dojadą do punktu docelowego.

Przeszkoleni kierowcy

Nasi kierowcy to zespół profesjonalistów wyszkolonych nawet do przewożenia towarów niebezpiecznych. Masz pewność, że Twój towar jest bezpieczny pod okiem wykwalifikowanej na każdą ewentualność kadry.

Planowanie transportu zgodne z procedurami ISO

Wszystkie nasze trasy planowane są zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa, przy użyciu systemów teleinformatycznych. Transport przebiega płynnie i bez zakłóceń, w pełni pod kontrolą naszych specjalistów tak, aby wyjechać z miejsca A i dotrzeć bezpiecznie do miejsca docelowego. Posiadamy certyfikaty ISO: 9001, 28000, a także wdrożyliśmy politykę zintegrowanego zarządzania jakością w łańcuchu dostaw.

Wybierz zaufanego partnera w branży TSL

Bez względu na to, gdzie potrzebujesz przetransportować swój towar lub jeśli chcesz sprowadzić coś egzotycznego z innego kontynentu, przewieziemy dla Ciebie ten ładunek. Podejmiemy się zleceń transportu załadunków ponadnormatywnych i nietypowej masie. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Napisz do nas, korzystając z formularza kontaktowego i przedstaw swoje potrzeby. Chętnie pomożemy.

magnifiercross