I rok Oddziału Omega Transport w Katowicach

Omega Transport w Katowicach to nowo otwarta lokalizacja naszej firmy. W maju br. obchodziła pierwszą rocznicę otwarcia. Nasz oddział zarządzany przez wyśmienitą kadrę; Grzegorza Lany, Artura Włocha skupia się na obsłudze klientów zainteresowanych transportem FTL, LTL oraz przesyłkami ekspresowymi.

Dlaczego zdecydowaliśmy się na oddział w Katowicach?

Nowy oddział Omega Transport w Katowicach usytuowany został w tej lokalizacji nie bez powodu. Katowice to jedno z większych miast Polski, które jest głównym węzłem przesyłkowym w branży TSL. 

Oznacza to, że Katowice są jedną z najlepszych lokalizacji na terenie Polski, gdzie z łatwością można dokonać przeładunku, aby wyruszyć w trasę po całej Europie ze względu na świetną infrastrukturę transportową. Dla naszych klientów realizujemy w Katowicach transport drogowy.

Katowice to miasto, które oferuje wiele możliwości dla firm transportowych. Jest to ważny ośrodek przemysłowy i handlowy, a także ważny węzeł komunikacyjny. Miasto posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę drogową, co ułatwia transport towarów dla wielu firm. Nie mogło nas tu zabraknąć.

Obniż koszty transportu korzystając z naszych usług LTL

To właśnie z Katowic realizujemy dla naszych klientów przewozy LTL. Oznacza to, że możesz niższym kosztem skorzystać z częściowej przestrzeni naszych pojazdów i przewieźć ładunek wraz z załadunkiem innych naszych klientów.

Transport LTL jest dobrym rozwiązaniem dla mniejszych firm, które chcą w niskim budżecie przewieźć towary drobnicowe lub zaopatrzenie niewielkiego magazynu. 

Zobacz, jakie jeszcze korzyści płyną z naszej oferty LTL:

  • masz dostęp do nowych rynków, bo stać Cię na wysyłkę próbek i odbiór mniejszych zamówień;
  • możesz częściej zamawiać zapatrzenie na surowce i półprodukty i zrobisz to niższym kosztem, bez konieczności wydawania od razu dużej sumy pieniędzy na transport i zaopatrzenie magazynu;
  • jeśli korzystasz z naszych usług często, możesz liczyć na dodatkowe rabaty i zniżki.

Szukasz usług transportowych klasy premium?

Dla naszych klientów oddział w Katowicach realizuje najbardziej wymagające zlecenia, oferując transport FTL, LTL na terenie Polski oraz Europy. W transporcie FTL wykorzystujemy jeden pojazd do przewozu jednej przesyłki. To rozwiązanie sprawdza się idealnie dla firm kosmetycznych, farmaceutycznych, czy dla każdej firmy technologicznej, która potrzebuje pojazdu na wyłączność.

Zobacz, jakie zalety oferuje transport FTL:

  • z punktu widzenia branży, jest to najbardziej wydajny środek transportu dla dużych przesyłek o określonym rozmiarze;
  • transport FTL oferuje mniej ograniczeń, jeśli chodzi o rozmiar i wagę załadunku;
  • FTL to także szybszy transport bezpośredni z punktu A do punktu B.

Omega Transport filia w Katowicach — w czym możemy Ci pomóc?

Jesteśmy, jak Terytorialsi — zawsze na miejscu, zawsze gotowi. Powiedz nam, co możemy dla Ciebie zrobić? Wyślij wiadomość poprzez formularz kontaktowy i napisz, czego potrzebujesz. Chętnie odpowiemy i ruszymy dla Ciebie w trasę. Zapraszamy!

magnifiercross