Zakręcone emocje na Master Truck Show!

Nowa Wieś koło Opola ugościła wystawców, sponsorów i tysiące gości, którzy przyjechali, aby zobaczyć potężne ciągniki siodłowe w oryginalnej odsłonie. Jest to największa impreza wystawienniczo-rekreacyjna, która każdego roku przyciąga coraz większą liczbę widzów oraz przedsiębiorców z całej Europy.


Trzy dni motoryzacyjnego show było wypełnione po brzegi konkursami, pokazami, a także rozmowami i spotkaniami na stopie biznesowej oraz oczywiście koleżeńskiej. Mieliśmy zaszczyt zostać partnerem wydarzenia wspólnie z Fundacją Piramida Pomocy oraz Gosped. 17 edycja Master Truck Show, zgodnie z tradycją, zakończyła się Galą Finałową.


Liczba nagród przyprawiała o zawrót głowy. Jury przyznało ich łącznie 50, a przy tym nie zabrakło wyróżnień i podziękowań. Na specjalną uwagę zasługuje druga już akcja, organizowana przez Fundację Piramida Pomocy dotycząca zbierania nakrętek. Tym razem zebraliśmy ich 32.380 kg! Byliśmy jednym z fundatorów nagród. Rozlosowano je pomiędzy osobami, które przyniosły nakrętki.

Master Truck Show to doskonała okazja, aby spędzić czas w gronie ludzi, którzy na co dzień borykają się podobnymi wyzwaniami. Pomimo tego, że wiele firm uczestniczących w wydarzeniu jest dla siebie bezpośrednią konkurencją, to wspólnie spędzony czas był wyjątkowy i pełen życzliwości. 


Dlaczego warto pojawić się na Master Truck Show? Jest to świetna okazja, aby zobaczyć niekonwencjonalne ciężarówki przerobione na wzór popularnego „Pimp my car”. Nie brakuje również modeli retro. Niemniej jednak naszym konikiem są nowe technologie. Dzięki nim świat transportu nieustannie się zmienia i poprawia. Producenci prezentują owoce swoich inżynieryjnych koncepcji, które zostały zmaterializowane.


Lepsze rozwiązania technologiczne ułatwiające pracy kierowcy to duży atut. Możliwość śledzenia i zarządzania flotą to wygoda dla zespołu spedycji i logistyki. Pogoń za wyższą wydajnością przy ograniczeniu kosztów to nie utopia, a realne osiągnięcia. Istnieją rozwiązania jak np. aerodynamiczne naczepy, które zmniejszają zużycie paliwa o 5%! W skali całej floty to ogromne oszczędności. W naszej firmie stawiamy na rozwiązania, które usprawniają naszą pracę, a dzięki temu dostarczamy naszym Klientom najwyższą jakość usług.


Jesteśmy zadowoleni z faktu, że wydarzenie cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Co roku frekwencja jest coraz większa, a echa wydarzeń docierają do wszystkich zakątków Europy. Wierzymy, że z roku na rok ranga imprezy będzie coraz wyższa, a my nadal będziemy mogli wspierać organizatorów.

magnifiercross