SCANIA w Omega Transport!

Nasza firma nawiązała współpracę ze światowym potentatem na rynku ciężkich pojazdów  firmą SCANIA. Jest to szwedzkie przedsiębiorstwo, które zajmuje się produkcją między innymi samochodów ciężarowych oraz ciągników siodłowych.

Ciężarówki klasy premium dostępne w Omega Transport

Poszukując ciężarówki do naszej firmy transportowej, kierowaliśmy się opiniami z rynku oraz jakością sprzętów oferowanych przez różnych producentów tirów. Kabina serii R może poszczycić się dużą wytrzymałością oraz atletyczną konstrukcją. Elementy te nadają ciężarówce wyglądu klasy premium. Nasi kierowcy, siedząc w samochodach SCANIA, czują, że mają do czynienia z wyjątkową maszyną, zarówno na zewnątrz, jak i w środku.

Kierowcy Omega Transport wykazali duży optymizm co do kabiny serii R, w której wzrok przykuwa nowa, modułowa tablica rozdzielcza. Wrażenie na naszych pracownikach zrobiła wielkość, a także jakości umieszczonych w ciężarówce wyświetlaczy. Intuicyjne sterowanie, w które wyposażone są zakupione przez Omega Transport modele tira, pozwolą na maksymalne skupienie na drodze.

Wydajność nowych ciężarówek SCANIA R

Poszukując tirów do naszej floty, zwracaliśmy uwagę na wydajność pojazdów. Pod względem rentowności, nowe pojazdy SCANIA R nie mają sobie równych! Już teraz odczuliśmy wyraźny spadek kosztów przejazdów.

SCANIA R, której obecnie używa Omega Transport, jest laureatem wielu nagród. Niski opór powietrza, który uzyskany jest między innymi za sprawą udoskonalonego spodu, pozwala to na jeszcze bardziej ekonomiczną jazdę. Udoskonalony silnik gwarantuje bezkonkurencyjną wydajność paliwową — da się to odczuć podczas przemierzania długich tras. Szwedzki producent udoskonalił modułową koncepcję komory spalania, aby zwiększyć wydajność, zredukować ślad węglowy.

Zaletą ciężarówki SCANIA jest narzędzie ACTIVE PREDICTION z EcoROLL  wykorzystuje ono GPS w celu rozpoznania ukształtowania terenu, a następnie dobiera odpowiedni bieg oraz prędkość pojazdu w celu optymalizacji zużycia paliwa. To inteligentne rozwiązanie pozwoli nam zaoszczędzić, aż do 2% paliwa rocznie. Patrząc na ilość zużywanego oleju napędowego w branży TSL, są to liczby warte odnotowania!

Nowe ciężarówki w Omega Transport!

Kupując nowe ciężarówki do floty Omega Transport, kierowaliśmy się również rozwiązaniami serwisowymi, które oferują producenci. Wybierając szwedzkiego producenta mamy do dyspozycji wiele serwisów, m.in. w Częstochowie, które w profesjonalny sposób zajmą się naszymi ciężarówkami.

Wybierając usługi transportowe w Omega Transport, masz pewność, że Twoje produkty zostaną dostarczone pojazdami korzystającymi z najnowszych technologii. Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą na przewóz towarów — skontaktuj się z nami!

magnifiercross