Rozszerzamy flotę o nowe samochody ciężarowe od Mercedes-Benz!

Wiele osób marzy o własnym Mercedesie. W takich sytuacjach najczęściej myśli kierują się w stronę segmentu aut osobowych. My jednak zrealizowaliśmy własne marzenia, które poprawią jakoś i niezawodność naszych usług. Wszystko dzięki powiększeniu floty o pojazdy marki Mercedes-Benz.

W Omega Transport uważamy, że najlepszą wizytówką dla firmy są zadowoleni Klienci i pracownicy. W naszej codziennej pracy troszczymy się zarówno o jednych, jak i drugich. Usatysfakcjonowany pracownik jest zaangażowany i z dumą reprezentuje organizację, w której pracuje. Przekłada się to na wysoką jakość świadczonych usług, a więc: efektywność, terminowość i realizację obietnic. Marcedes-Benz pomógł nam wywołać uśmiech na twarzach naszych kierowców. Teraz, w nowych pojazdach, są zdeterminowani, aby podzielić się tą radością z naszymi Klientami!

Nowe samochody ciężarowe Mercedes - Benz: ekonomia i ekologia

Mercedes-Benz dobrze zna potrzebny branży transportowej. Przewieźć możliwie duży ładunek, w krótkim czasie i przy niskim zużyciu paliwa. Inżynierowie niemieckiego producenta od dekad pracują nad ulepszeniem swoich pojazdów. Połączenie wszystkich wspomnianych cech jest nie lada wyzwaniem. Niemniej jednak istnieją sposoby, które pozwalają otrzeć się o perfekcję.

Nasze nowe samochody zostały zaprojektowane w taki sposób, aby były bardziej aerodynamiczne i generowały mniejszy opór toczenia. Specjalne zaprojektowane zderzaki, powłoka krawędzi i dach mają za zadanie obniżyć opór powietrza. System kontroli ciśnienia w oponach dodatkowo pomaga obniżyć opór toczenia, a w konsekwencji także obniża zużycie paliwa.

Kolejnym elementem, który ogranicza zużycie paliwa, są zoptymalizowanie eksploatacyjne przełożenia tylnej osi oraz skrzyń biegów. Na poprawę wyników spalania wpływają także oszczędne podzespoły. Wśród nich wymienić należy układ sterowania sprzężonym powietrzem z możliwością regulacji czy regulowana pompa wspomagania układu kierowniczego. 

Należy pamiętać, że duże znaczenie ma technologia oczyszczania spalin Euro VI. Układ recyrkulacji spalin jest specjalnie chłodzony, a to obniża ilość tlenków azotu i cząstek stałych już w trakcie spalania paliwa. Silniki są wydajne, niskoemisyjne, a przy tym wydajne.

Technologie paliwooszczędne dla Omega Transport

Na optymalizację zużycia paliwa wpływ mają dedykowane programy jazdy, dopracowana aerodynamika i inteligentne odbiorniki dodatkowe. Specjalne systemy wspomagają wydajny styl jazdy, obniżając konsumpcję paliwa.

Rozwiązania stosowane przez Mercedes-Benz  prowadzą przede wszystkim do tego, aby uzyskać jak najniższe spalanie. W efekcie oznacza to redukcję emisji CO2 do atmosfery, co jest dobre dla środowiska i nas wszystkich.

Bezpieczne samochody ciężarowe w Omega Transport

Najważniejsze to dotrzeć do celu całym i zdrowym, na czas i z nieuszkodzonym ładunkiem. Mercedes-Benz od dekad ulepsza swoje systemy bezpieczeństwa. Jednym z nich jest Acrive Brake Assist 5, który odciąża kierowcę, chroni pojazd i ładunek, a dodatkowo zapewnia lepszą wydajność podczas każdej jazdy. Troszczymy się o naszych kierowców, a oni dbają, aby towar dojechał do Klientów w nienaruszonym stanie.

Wielu Klientów aktywnie włączyło się w działania proekologiczne. Widzimy, jak powstają farmy fotowoltaiczne czy wiatraki, które produkują zieloną energię do zasilania przedsiębiorstw. Również rządy zachęcają do działań mających na celu ochronę naszego jedynego domu - Ziemi. W Omega Transport cenimy takie podejście i również przyłączamy się do tego rodzaju aktywności. 

Zakup nowoczesnych samochodów to przede wszystkim większe bezpieczeństwo naszych kierowców i komfort pracy. Dzięki temu ładunek dotrze w wyznaczone miejsce i w umówionym czasie do Klientów. Wszystko to przy mniejszych emisjach, a to z kolei korzystnie wpływa na środowisko naturalne. Zmiana świata na lepsze to długa droga. Całe szczęście, że mamy odpowiednią flotę, wiedzę i doświadczenie, jak szybko i skutecznie dotrzeć do celu.

magnifiercross