Otwarcie oddziału w Katowicach

W maju 202 2r. została otwarta kolejna lokalizacja dla Omega Transport, tym razem w Katowicach.
Dyrektor Radosław Magiera oficjalnie przywitał na pokładzie: Grzegorz LanyArtur WłochMaciej Kołodziejski.
 
Specjalizacją oddziału jest transport ładunków cało pojazdowych FTL, ładunków częściowych LTL Panowie realizują najbardziej wymagające zlecenia w transporcie drogowym na terenie całej Polski oraz Europy.


Skrót FTL pochodzi z języka angielskiego (Full truckload) jest to tryb wysyłki, w którym jedna ciężarówka jest odpowiedzialna za pojedynczą przesyłkę. W przesyłce FTL ciężarówka przemieszcza się z punktu A do punktu B, dzięki czemu czas tranzytu jest szybszy.

 
Wiele zadań realizowanych przez nasz oddział w Katowicach nie wymaga transportu całopojazdowego. Często polecamy naszym klientom skorzystanie z przewozu LTL (less-than-load). Transport frachtowy LTL dotyczy ładunków drobnicowych. LTL ma miejsce, gdy ładunek wielu nadawców znajduje się na tej samej naczepie. Ponieważ twój towar zajmuje tylko część dostępnej przestrzeni załadunkowej, płacisz tylko za miejsce, z którego korzystasz. Dzięki temu koszt transportu będzie ułamkiem tego, co kosztowałaby normalna przesyłka Jest to świetna opcja w przypadku przesyłek zawierających od jednej do sześciu palet.


Zapraszamy do kontaktu  katowice@omegatransport.pl

magnifiercross