Omega Transport i Raków Częstochowa - ciąg dalszy współpracy!

Raków Częstochowa i droga na szczyt!

Czerwono-niebieskich wspieramy od 4 lat, ale od zawsze kibicujemy naszej częstochowskiej drużynie. Zespół szturmem zdobył najwyższą ligę rozgrywek w Polsce - Ekstraklasę. Po 21 latach w sezonie 19/20, Raków wrócił do rywalizacji z najlepszymi drużynami w kraju. Owocem dobrej postawy zespołu jest zdobycie tytułu Wicemistrza Polski, Pucharu oraz Superpucharu Polski w 2021 roku!

Drużyna ma chrapkę nie tylko na krajowe tytuły, ale chce walczyć o trofea w Europie. Raków Częstochowa bez kompleksów stawia czoła oponentom na europejskich boiskach. Zupełnie nowe doświadczenia, pozwalają wzmocnić zespół. Wierzymy, że przy odpowiednim wsparciu, klub będzie mógł mierzyć się z najlepszymi.

Bezcenne wsparcie kibiców

Kibice, lokalni patrioci i w końcu przedsiębiorcy, to siła, która wspiera drużynę. Klub rozwija się, tworząc atrakcyjne miejsce dla coraz lepszych piłkarzy. Efekty postępów najlepiej prezentują wyniki. Sezon 20/21 to najlepszy okres w 100-letniej historii klubu. Raków świetnie radzi sobie w rodzimych rozgrywkach, zapewniając wszystkim kibicom niesamowite emocje.

Rozpiera nas duma na myśl, że Omega Transport jest częścią wyjątkowego klubu. Drużyny, która jest znacznie liczniejsza niż wyjściowa jedenastka. Cieszymy się, że w kolejnych latach nadal będziemy elementem tej wielkiej, czerwono-niebieskiej rodziny, która znana jest jako Raków Częstochowa. 

magnifiercross