Tabor

Nowoczesny tabor i obsługująca go wykwalifikowana kadra to podstawy zaufania, którym klienci obdarzyli firmę Omega Transport. Prezentujemy pełną specyfikację naszych pojazdów, którymi realizujemy dla Państwa usługi transportowe .
Wszystkie nasze pojazdy wyposażone są w systemy łączności GSM i objęte programem pozycjonowania GPS, który z częstotliwością 1 minuty podaje miejsce w którym znajduje się pojazd.
Jest to spełninienie wymagań naszych klientów, dla których realizujemy wysokowartościowy wolumen. System ten ułatwia także współpracę z klientami, którzy wymagają regularnego raportowania miejca znajdowania się ich towaru oraz momentu jego dotarcia do odbiorcy. Naszą specjalnością jest realizacja przewozów w systemie „just in time” Większość naszych zleceń wykonywana jest w ten sposób.
Kolejnym spełnieniem wymagań naszych Klientów jest rozładunek towaru przez naszych kierowców w oparciu o samochody i naczepy wyposażone w windy samowyładowcze.
Realizujemy też przewozy naczepami „duble decker” z możliwością załadunku palet na dwóch poziomach. W ten sposób możemy zmieścić na jednej naczepie 66 niepiętrowalnych palet. Posiadamy także naczepy typu „mega” z podnoszonym na czas załadunku dachem, które pozwalają na transport towaru o wysokości do 3,00 m.


Do dyspozycji naszych Klientów oferujemy nowoczesne pojazdy o następujących ładownościach i objętościach:

Bus-omega transport-tabor

naczepa solo-omega transport-tabor

naczepa standard-omega transport-tabor

naczepa mega-omega transport-tabor

naczepa double decker-omega transport-tabor